Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Music

Klip Monkey Business

25. července 2013 v 13:56 | Katoska
Nový klip k tracku Rockin' at the Lobby Bar, kde se objevil i Kato, jsem už tady rezebrala. Teď po traileru vyšel i klip, který bude dnes prezentován i na křestu desky v Praze. Ale klipu. Už z prvních článků v jakým prostředí se klip bude odehrávat jsem si- s prominutím- klepala na čelo. Nacisti a hiphop?

E.T. volá domů... aneb hlasy z vesmíru

23. května 2012 v 17:59 | Katoska
Nejsem žádnej blázen do ufo, taky se nevěnuji ufologii i když přiznávám, že bych se ráda dověděla co a jak. Ale to se asi nestane. Co je ovšem zajímavé jsou lidské fantazie a představy o "těch nahoře", mimo Zemi. A na tuhle problematiku se vrhnul tzv. ProjektkreK (ajlávmjuzik) a

Lipo pouští další novinku

21. listopadu 2011 v 10:40 | Katoska
Lipo vypustil další novinku z připravovaného alba, na který dělal společně s libereckým nováčkem Beefem. Pecka se jmenuje Naposled a můj názor? Beat jsem někde už slyšela, alespoň první tóny ... nejspíš u Eminema nebo D12? Nepřijdu teď nato . Textově to je pro mě oproti klasických Lipových textů menší propad. Je to hezký na poslouchání, ti, co mají při věku napsáno "teen" to asi ocení, ale k tomu, aby to textově zklouzlo ke klišé o lásce, je jenom kousek. Chybí mi ten zaobalenej "hiphopovej verš", který zanechá hlubší stopu po sobě. Tohle je pro mě o dost prázdnější. A taky Beef, dobrý, ale taková klasika.
Co tedy přinese Lipo se svojí deskou vlastně netušim. Otroci svobody byli hezké nakopnutí, při druhým, Víc než hudba? mi vadí moc elektroniky a teď nevím. Nicméně je celkově mnohem dál, nežli ostatek scény.

2 Pac

16. června 2011 v 14:37 | Katoska
Tak a dneska by měl 2 Pac právě narozeniny. Je to smutný, že od starýho známýho 2Paca nemůžeme nic novýho slyšet. Měj se tam hezky a oslav to tam!!! R.I.P. 2 Pac.
Btw. jinak dneska právě slaví i Kato z Prago, taky vše nej a je ten datum magickej, když i on dělá rap??

3D Alpha & Omega

16. října 2010 v 19:32 | Katoska
Ne, není to název filmu o vlkovi v 3D kvalitě...to ne. Je je jeden z projektů Depha, v tý době jěště při Chaozz. Pro mě je to velice dobrý album, s vtipem i inteligencí, jinak to nebývá při Dephovi.

BPM-Horizonty

8. prosince 2009 v 15:22 | Katoska

Nový album je tady 12.12.2009!!!

Již zmiňovaní nový album BPM s názvem HORIZONTY je tady a se skvělým hostem- Katem aka Dephem.

Je to i tvůj chill???

22. září 2009 v 13:00 | Katoska
Je po létě, nový školní rok před náma, zachvíli začne padat zažloutlé listí ze stromů, příroda jakoby začínala usínat....Ale ne všechno spí!!! Jsou to i BPM, kteří jsou obohaceni o nový "přírustek" v podobě Kennyho Rougha, který jak víme před časem zremixoval jejich první počin "Slova". Právě na podzim by měla vyjít jejich nová deska. Světlo světa nedávno spatřil i jejich nový klip z právě připravované desky.

"Tenhle chill je můj a slunce zapadá,
nikdo nevolá stůj, dívám se za záda.
Minulost před očima naplnila letní den
v rytmu B P M"

Tenhle jejich styl je o poznání jiný, nežli byl na desce Slova, snad jenom ten beat mi přijde lehce obohacen saudsko-arabskýma tóny... Zdá se mi, že kluci trošku vyzráli a i ten text je více rapový a ne tak nostalgický, jako byli texty na první desce. No, nechme se překvapit...

Je tohle i tvůj CHILL?

BPM

9. listopadu 2008 v 22:29
I když pořád hledám hudbu, která by měla kvality jako HDP a celej Chaozz a.... "hledam - nenachádzím". Ale přesto jsem se nechala inspirovat od mýho kámoša a poslechla jsem si BPM aka Básnici před mikrofónem. Uznáte, žádná novina.
 
 

Reklama