Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Chaozz

Chaozz po x letech

15. března 2015 v 20:14 | Katoska
Z krátký epizody zvané Chaozz vzešlo hodně věcí. Nechám na každého ať si probere co pozitivní a co negativní. I když srdce fanouška bije pořád v historii a očekává alespoň pár vzpomínkových koncertů (technicky si to nevím představit), žádný comeback se nekoná. Za sebe jsem ráda, Prago union mě baví stejně více. Přesto si ráda zavzpomínám na 2. st. ZŠ jak jsem Chaozz poslouchala. Tak jsem ráda, když se objeví něco ze starého zaprášeného šuplíku.
První je návrat do dob televizní zábavy a pořadu Rychlý prachy (vydělávání peněz za zábavný úkoly-ve vší slušnosti), kde byli i Chaozz. Záznam sice v playbacku, ale stejně koukat na ty mlaďochy je fakt podívaná +lehký deštíček...
A ještě po 13 letech uzřel svět i klip na skladbu Jenom tak chodim..., kde jsou autentický - soukromný - záběry z nahrávání ve studiu z roku 1998. Klip sestříhal Ba2s ve svým sovým hnízdě. Deph (Kato, Adam) s blond hřívou je zážitek i po těch letech :) Pak se objěvil další TV záznam, který jsme doteď jenom slyšeli a to z nováckýho pořadu Snídaně s Novou.A kdo nezastihl třeba několika stranový rozhovor s Fugazzem, Rustym a Bassem v časopise Firestarter 12/2014

Chaozz článek staršího data

29. dubna 2012 v 23:10 | Katoska
O cestě Chaozzu skrz bludiště undergroundu a mainstreamu v českým hiphopu se napsalo už víc jak dost článků. Kam je zařadit, ale nevím. To, co dělali Chaozz, se teď dělá v mnohem větší míre, rozdíl je asi ten, že tehdy to bylo nemyslitelné. Rest vychvalující všechny pokrmy mc-ček, Rytmus s přihlouplým výrazem namyšleného Mickey Mouse v T-mobile a kdoví co ještě se teď jaksi bere normálně. To, že jsem poznala Chaozz je jen díky zatracovanému Esu. A víte jak, nějak jsem mu vděčná. A vidět třeba po tolika letech málem všechny klipy na Tv Retro padlo víc než zadobře.

Chaozz jak to bylo, je a bude

1. prosince 2011 v 13:43 | Katoska
Je to už málem 10 let, co se Chaozz s náma rozloučili, s tím, že se vlastně neloučí, ale mají pauzu. Je velice mnoho fans, co by si bytostně přáli, aby se historie zopakovala a nastoupili Chaozz spátky na scénu. Už to ale nejsou ti mladí kluci, mají svý životy a kromě "nejmladšího" Depha (kterému už taky není 17, ale dvakrát tolik), který nám spříjemnuje cestu životem svým Prago union, není zas až tak činorodý nikdo z nich. Nezapomínám na Ba2S, ale není mi známo, že by vydal samostatnou desku

Chaozz v 5. elementu (funkční odkaz)

10. dubna 2011 v 23:18 | Katoska
Bylo to hodně dávno, co Affro vyspovídal skoro celej Chaozz v už zaniklém pořadu 5. element z produkce TV Očko. Kapela byla pozvána na svý 11 leté výročí vydání první desky ...a nastal choas (17.7.2007). Tehdy byli pozváni všichni kluci, jenomže byl Deph aka Kato shodou okolností i se Skuplou na koncertě. Nakonec se pohodový debatky zůčastnili Fugaz, Ba2s, DJ Smog a Rusty.

Já nejsem rapper aneb hóódně dávná minulost

9. dubna 2011 v 18:51 | Katoska
Postupně chci na tehle svůj blogísek dát vše, co se alespoň malinko týká Depha aka Kata. Dle odporučení jsem přednostně dávám nevydanej projekt Depha.

Slibované starší články

9. listopadu 2010 v 12:56 | Katoska
Je to hodně let, co se všude psalo o Chaozzu, některé články jsem sesbírala i já. Tehdy u mě frčeli časáky jako Bravo, Poplife, Popcorn a tak dále.

Vzpomínaní s Affrem

17. září 2009 v 12:30 | Katoska
Po dlouhý době jsem tady zas. Povedlo se mi najít rozhovor s Affrem, kterýho není třeba představovat.

Patří k dost výrazný postavě českýho hip-hopu, mimojiné spolupracoval s Adamem (když chcete Dephem aka Katem) při albu Rigor Mortiz, zná se již věky s Adamem a ostatnými z Chaozzu a tak dále….
Ale zpět k již zmiňovanému rozhovoru. Vybrala jsem pro vás pasáže, kde jsou informace z dávnych dob související s Chaozzem a s Adamem.

Chaozz ve Filtru

10. února 2009 v 12:10 | Katoska
CHAOZZ v časopisu FILTER!!!V prosincovým vydání (speciál k 24. výročí hip-hopu) se objevil článek, kde se vzpomínají i Chaozz. To tak je vždycky, když si chce někdo i po tolika letech "otřet hubu" o začátky. Autor článku to možná nemyslel špatně, přesto mě naštval. Celej článek (jistě nestraný) je pro mě dost sarkastický a odsuzující (můj názor).

Klip

27. března 2008 v 18:15 | Katoska
I takové byli časy s Chaozzem.....
Na netu jsem nahodou objevila jejich nově zmáknutej videoklip... Ne, ne, nejde o vytvoření něčeho novyho, to ne. Je to jenom prace Basse, který toto videjko namixoval z historických záběrů této kapely. Gro tvoří záběry z koncertu v Karlových Varech (pokud se nepletu) Tak si hezky zavzpomínejte....
P.S. Tak co, líbí?


Rozhovor Bbarák září/2007

7. prosince 2007 v 20:26 | Katoska
Pravda o tom, jak to bylo a jak to je teď....


Starší články

27. října 2007 v 14:56 | Katoska
Tady je pár článků z Brava a dalších....

Můj první rozhovor z Brava (1996-1997)
http://www.zshare.net/image/4483026698b43d/
http://www.zshare.net/image/4483079b7ac0cd/
 
 

Reklama