Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Říjen 2012

Texty

14. října 2012 v 20:59 | Katoska |  TEXTY
Myslím, že správny fanda Prago union musí vědět všechny jejich texty. A jelikož Kato píše velice hutní, dlouhý textíky, naučit se je není někdy až tak snadný. Mezi námi, díky bohu, že je píše takový, jaký píše, radost se v nich vrtat. Jednotlivý texty jsem rozdělila do nových rubrik, tak je naleznete tam. Texty z HDP jsou převážně (nebo všechny) tak, jak byly na první stránce - pragounion.net (již nefunkční), pak ostatní z webu, z mýho poslechu a tak. Přidám postupně i ostatní, jen teď nato není nějak čas (a nejspíš i chuť) :) Kdyby byly blbosti v zápisu, klidně se ozvěte, lepší opravit jak pak slyšet bludy - jako např. v Nadživotní refrén "naser si..." místo "nosím si" nebo že si Kato "sahá na svoji jídla" místo na svodidla.
Když se chcete dostat na jednotlivý alba, klik na obrázek nebo pak na blogu v rubrice. Byla bych ráda, kdyby blog.cz zobrazil i počet rubrik v hlavní rozcestníku, ale uvidí se, jestli server něco změní.
17.11.201116.6.201314.11.2013

Katovo ucho v Reflexu

10. října 2012 v 13:11 | Katoska |  Prago union
Mnoho lidí zajímá, jaký názor má Kato na hudbu kolem. A tak se sem-tam , když se Katovi podaří vůbec něco splnit, objeví nějaký ten názro. Někdy mě to velice pobaví, jak Kato zhodnotí hudbu. Napíše o interperetovi, ale moc se nečkáme reakce na hudbu. Není to ale pravidlo,