Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Březen 2012

Záznamy posledních dnů a měsíců(A)

11. března 2012 v 19:32 | Katoska |  Prago union
Když už jsem se k tomu nedostala dřív, tak to tady nashromáždím celý najednou. Když ještě Prago začínali svoji šnůru koncertů 2012, hned druhý v pořadí koncík byl v Brně (kam jsem chtěla jít a slyšet Prago a smyčce, ale bohužel). V pondělí, měl Kato slíbený rozhovor pro pořad Sense of Beat v rádiu Kiss Hády. Nedorazil osobně, takže celej rozhovor probíhal přes telefon.... a

Anděl a jak to bylo (aktual.)

6. března 2012 v 12:55 | Katoska |  Prago union
O vítězných Prago v žánrový kategorii hip hop Cen Anděl jsem už psala. A jak to tam vypadalo? Tenhle rok to bylo důstojnější, takže Kato i něco v poklidu řekl: "Je to legrace, dopoledne shánět prachy, aby vám nevypli proud a odpoledne si přebírat takovýhle věci. Tak já vám děkuju a slibuju, že se letos pokusim nevydat žádnou desku." Už jenom doufat, že ty peníze sehnal a ve Strojovně se bude kutit dál. Asi nějak takhle to tam vypadalo:
Reportáž z udílení cen bude na ČT2 v pořadu Musicblok od 19.30. Viz taky článek na Bbaráku
Zítra - 8.3. v pořadu Bez pózy na slovenským rádiu Rádio FM po 22 telefonickej rozhovor s Katem.

A je to tam!

3. března 2012 v 0:43 | Katoska |  Prago union
Další rok a další Anděl u Prago union. Prago prostě umí. Já jsem ráda, že cenu mají opět. Toxxe nemusím, možná jsem v tom neobjevila to, co u Prago, ale není to ono. Bonus do téhle kategorie moc nezapadá, jako alternativní, to jo, ale do hip hopu bych ho ani nenominovala. Ale nejsem porotce.
Jinak nevím, na co vlastně dělají žánrovky. Asi musí. Minulej rok to bylo nedůstojní, tenhle asi v poho (alespoň se Prago nepochlubili s jobovkami). Ale krom nominací na oficiálních stránkách jsem nenašla, žeby byl alespoň datum (zas tak důkladně jsem je neprohlížela) odevzdání. Pak několik hodin ani zmínka na stránkách nebo obyčejným Facebook-u. Tak se zdá, že nominování dělají takovou hudbu,že nestojí ani zmínka o výsledcích pro jejich fanoušky. Tyhle ceny jsem již před mnoha léty odsoudila a pořád se vztah nezměnil, i když s oceněním Prago po 2x překvapili.


Ceny Anděl

1. března 2012 v 21:03 | Katoska |  Prago union
Zítra po 18.00 se budou rozdávat žánrovky Cen Anděl. Budou opět Prago v čele a odnesou si i letos cenu? Uvidíme a určitě se to včas dovíme. Nás bude zajímat hlavně kategorie hip hop, kde jsou spolubojovníci:
BONUS - Náměstí míru
HUGO TOXXX - Legální drogy / Ilegální kecy
PRAGO UNION - V barvách
Tak už jenom doufat, že letos bude i šatna a úroveň bude mnohem lepší, než-li neslavný minuloročnej počin, kterej víc rozlobil než potěšil. Budu držet palce, pro mě tedy Prago konkurenci nemá, ale jestli páni porotci udělí dvakrát po sobě stejnou kapelu je ve hvězdách.