Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Dva starší články z Bbaráku

24. prosince 2011 v 13:24 | Katoska |  Prago union
Naštěstí, i když už jsou tyhle časáky vybraný, se najde pořád někdo, kdo dá k mání nějakou tu historii na povech. Tým dnešním "ježíškem" je Tommy, kterej mi poskytl dva články. Jeden (nevím rok, pak doplním) je celkově o Horror core
stylu, kde mimo jiný byl zařazen i Dephův projekt Rigor Mortiz. Když jsem slyšela nějaký horror core od jiných kapel, je to to, co nedokážu poslouchat, je to až moc horor na mě (a to jinak všechny horory v telce zkouknu). V článku naleznete ještě další hororcory DHP, Řezník, Hrobka a pitva.Rigor je dělaný s hezkým nadhledem,

jsou tam věci, který se děsení možná podobají, ale jestli to bylo dělaný se záměrem
oslavy života, tak možná. Rigor mi jede vždycky, když jsem v blbý náladě a pak se v tom všem nějak najdu a nakonec se mi nálada rapidně zlepší. Jsem případ pro psychiatrické oddělení? Možná. :)

Pak druhý, z Bbaráku 2007 pochází milej článek, kde Kato sám opisuje někdy trnitou cestu k písničkám z HDP a nebo mou oblíbenkyni, Izmy. Tenhle postoj mi dost chybí, že tak, jak některý skladby vznikli, kde se zrodila myšlenka na skvělou pecku, se většinou nedozvíme. Takže, kdo chce vědet o cestě k V.A.R.-u (a co to vlastně ta skratka je?), Kandidátu vět, Kosh-i amebo světovýmu Beat&I a já und ich, to vše vám Kato poví. Hezký počteníčko. Pro plný náhled klik na miniaturní obrázek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama