Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Prosinec 2011

Dva starší články z Bbaráku

24. prosince 2011 v 13:24 | Katoska |  Prago union
Naštěstí, i když už jsou tyhle časáky vybraný, se najde pořád někdo, kdo dá k mání nějakou tu historii na povech. Tým dnešním "ježíškem" je Tommy, kterej mi poskytl dva články. Jeden (nevím rok, pak doplním) je celkově o Horror core
stylu, kde mimo jiný byl zařazen i Dephův projekt Rigor Mortiz. Když jsem slyšela nějaký horror core od jiných kapel, je to to, co nedokážu poslouchat, je to až moc horor na mě (a to jinak všechny horory v telce zkouknu). V článku naleznete ještě další hororcory DHP, Řezník, Hrobka a pitva.Rigor je dělaný s hezkým nadhledem,

Hezký svátky

24. prosince 2011 v 1:35 | Katoska |  Co mě zaujalo a jiný věci...
Další Vánoce před námi, dnes si rozbalíme dárky, spojíme rodiny, utřeme slzy za svými blízkými co už s námi tady nejsou ... anebo si to udělá každý po svým. A tak Vám chci všem, co tady zabruslíte, poděkovat za zájem a sem-tam za koment. Taky přeju krásny svátky celýmu týmu Prago union i s livě bandem, jejich rodinám, Katovi a jeho ženě, Marovi a taky Skuplovi, Dědkovi a prostě všem, že za tu dobu, co jsou tady, nás drží při životě, ve veselý náladě, dostávají nás z depresí a dělají nám v tom naším životě tenhle pobyt skousnutelnější.

Oblečte si všichni Rolák

23. prosince 2011 v 19:15 | Katoska |  Prago union
Jako dárek pod vánočním stromečkem jsme si předčasně rozbalili
nový impozantní beat s textem, kterýho máme až po krk. Proč po krk? Protože je to nejvíce skloňována fráze v Rolák-u. Je to fakt dobře udělaný, pravdivý, v hodně věcech jsem se našla a tak mi Kato opět říká jakoby ze srdce. V žádným případě to není noc vánočního, i když se zamyslím nad dnešným dnem, tak je to přesně vánoční (koho ty Vánoce neserou?). Nicméně je to taková nasranost na všechno, co je kolem nás a co štve asi hodně z nás. Kdo poslouchá Katovu show každý pondělí, tak ví, že poslední dva týdny byl vypuštěn i Rolák do éteru a tak si ho mohl poslechnout již s předstihem. Já ho slyšela i před/po koncíku, takže to není až taková novinka pro mě. Kato, jako obvykle, děkuju za další perfektní věc, i když na mě zapomínáš s tím, co jsi slíbil.

Jak Prago hráli v KC Dunaji

17. prosince 2011 v 22:28 | Katoska |  Prago union
Po měsíci i něco jsem se dokopala k sepsání svých pamětí z koncíku Prago union se živou kapelou. Co a jak? Čtěte níž.
Koncík v neděli, když některý musejí jít i do práce? Tak to je zkouška pro klub, jestli se lidem bude chtít ještě hezky zakončit víkend. Ale pro Prago to zkouška už dlouho není. Alespoň o tom svědčil koncert s livě bandem 13.11. v KC Dunaj. Byl to můj třetí koncík, z toho jenom 1x v sestavě Kato & Maro, a ani zdaleka nezačínal tak pozitivně, jako měl.

Kato aka duch

15. prosince 2011 v 15:27 | Katoska |  Prago union
Co to je za divnej nadpis? Jedná se o novou pecku
Ať žijí duchové (nečekejte Leontýnku), kterou najdete na
čerstvým albu Mc Gey-e, kde mimo Kata ještě hosťuje Jelínek (De zrechts). Co tedy může vzejít z téhle spolupráce? Prostě geniální skladba.
Jestli věříš a nebo nevěříš na paralelní světy, paranormální věci anebo tajemno, je to jedno, protože tahle věc poskytuje to jemný mrazení z toho, co může být za oponou všedního života.
Kdo poslouchal v pondělí Kata, ví, že tuhle pecku pouštěl, ale nechtěla

Dnes od 21.00 poslouchej Katapult

5. prosince 2011 v 20:26 | Katoska |  Prago union
Je to tady! Kato má svůj pořad na rádiu Hiphopstage a jmenuje se Katapult, jo, správně, Kata-pult. Jestli jsi taky zvědav, co a jak, jak to bude vypadat a jestli bude mít Kato úspěch, laď od 21.00 (což je za půl hoďky) rádio Hiphopstage

Oblíbená Černobílá v klipu

1. prosince 2011 v 19:30 | Katoska |  Prago union
Pro mě taky jedna z oblíbených pecek z posledního alba je právě Černobílá. S dost osobním, hlubokým poselstvím (pro některý kritiky je nejslabší s nejhorším textem-což nechápu) asi inspiruje nejednoho Prago-nadšence a pod její vlyvem tvoří a tvoří. Máme tady další klip, i když neoficiální... O aktuálnosti tohodle klipu svědčí zejména to, že je v ní použita kšiltovka z listopadového křtu, klobouk dolu. Jinak křeslený Kato je někde hezky udělaný, jenom z profilu to je spíše postavička bradatýho chlápka a není to Kato. Nicméně každej ví, kdo to má být. Lehce připomínající část ze seriálu South Parku (pro mě), plný nečekaných zvratů, ale přesto se mi líbí, je emotivní, stejně jako pecka Černobílá. Možná bych zdůraznila některý pasáže v textu, který v klipu nejsou, ale nakonec jsou to jenom maličkosti a na těch se svět nezboří. Dobrá práce od Wildy a určitě ho to stálo mnoho úsilí.

Chaozz jak to bylo, je a bude

1. prosince 2011 v 13:43 | Katoska |  Chaozz
Je to už málem 10 let, co se Chaozz s náma rozloučili, s tím, že se vlastně neloučí, ale mají pauzu. Je velice mnoho fans, co by si bytostně přáli, aby se historie zopakovala a nastoupili Chaozz spátky na scénu. Už to ale nejsou ti mladí kluci, mají svý životy a kromě "nejmladšího" Depha (kterému už taky není 17, ale dvakrát tolik), který nám spříjemnuje cestu životem svým Prago union, není zas až tak činorodý nikdo z nich. Nezapomínám na Ba2S, ale není mi známo, že by vydal samostatnou desku