Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Listopad 2011

Lucerna po 2 a další novinky

25. listopadu 2011 v 23:16 | Katoska |  Prago union
Odkazy na reporty a fotky jsem postupně dodala do předchozího článku, takže si to tam najdete. Našla jsem ještě jeden krátkej report z koncíku, ale ve formě videa a protože jsi myslim, že by mohl v těch odkazech zapadnout prachem a chci tady ještě zpropagovat aukci na kšiltovku, kterou měl Kato na hlavě a tudíš pyšnej majitel bude mít i vzorek DNA, je to zcela neočekávaná věc. Takže začnu tou reportáží.

Lipo pouští další novinku

21. listopadu 2011 v 10:40 | Katoska |  Music
Lipo vypustil další novinku z připravovaného alba, na který dělal společně s libereckým nováčkem Beefem. Pecka se jmenuje Naposled a můj názor? Beat jsem někde už slyšela, alespoň první tóny ... nejspíš u Eminema nebo D12? Nepřijdu teď nato . Textově to je pro mě oproti klasických Lipových textů menší propad. Je to hezký na poslouchání, ti, co mají při věku napsáno "teen" to asi ocení, ale k tomu, aby to textově zklouzlo ke klišé o lásce, je jenom kousek. Chybí mi ten zaobalenej "hiphopovej verš", který zanechá hlubší stopu po sobě. Tohle je pro mě o dost prázdnější. A taky Beef, dobrý, ale taková klasika.
Co tedy přinese Lipo se svojí deskou vlastně netušim. Otroci svobody byli hezké nakopnutí, při druhým, Víc než hudba? mi vadí moc elektroniky a teď nevím. Nicméně je celkově mnohem dál, nežli ostatek scény.

Neoficiální klip - Vybarvená

20. listopadu 2011 v 19:18 | Katoska |  Prago union
Jako pocta k tvorbě na novým CD V barvách, zejména k pecce Vybarvená, která sepisuje všechny významný pecky z celý Adamovi tvorby, vzniknul i neoficiálná videoklip. Takže největší hitovky od Chaozzu, 3D, Rigor Mortiz nebo nevydaného alba a taky z tvorby Prago union....to vše tady je. A nejenom to, díky Vojtovi, který si dal tu snahu a vytvořil k Vybarvené i neoficiální videoklip, kde jsou pooznačovany všechny skladby, co ve Vybarvené padnou. Díky Vojto, je to zajímavý a hezký.


Jak dopadl barevný křest? + odkazy

18. listopadu 2011 v 16:47 | Katoska |  Prago union
Včerejšek byl pro Prago union důležitý. Konal se totiž křest novýho CD "V barvách". Je divný to za mě tady psát, když jsem tam nebyla, ale snad vše klaplo tak, jak mělo. Pro ty, co nebyly, tak je velice vzácné každé video, co se na YT objěví. A tak jsem byla ráda, že hned ráno mě čekalo několik připomínek ze včerejška. Tak kdyby náhodou nekoukal na YT, tady je Černobílá a Fialová (s Hnědýma smyčcema fakt vyvedená).

(aktualizace)Novinky pro dnešní den aneb co nás čeká a (ne)mine

14. listopadu 2011 v 14:05 | Katoska |  Prago union
Promo ke křestu v Lucerně snad ani netřeba dělat, fanoušci si vše ohlídají i sami, ale hezky je pozvat se sluší a patří. Dnešek tedy bude hezky nabitej. Již v 15.00 se Kato zjeví v pořadu Mixxxer na TV Očko, pak se můžeš zaposlouchat do interview na Spinu a nakonec to vše završí návštěva v TV Metropol v 21-hod. Bude to nabitý, jestli budou záznamy, pak je nahodím i tady.
Aktualizace a nahození záznamu:

Makrorecenzenti o barvách a křest Prago union

10. listopadu 2011 v 11:03 | Katoska |  Prago union
Tak jsem se konečně dohrabala k dalšímu počinu tady a teď. Dneska na musicservru vyšli mini recenze, kde sice "V barvách" moc nebodovalo, ale i tak je hodnocení od 8-4/10. I přesto, že když mi někdo "sáhne na Prago", možná nejsem až tak objektivní, ale některé slova z recenzí mě i tak udivují. Asi to je vážně tak, že desku V barvách, kdo neposlechne alespoň 10x nedokáže odhalit ty hezký myšlenky, které jsou v nich skrytý.