Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Srpen 2011

Prago v TV a vydání desky

31. srpna 2011 v 15:44 | Katoska
Nedlouho očekávaný nový album Prago union, který pojednáva o uzavřenom tématu, kterými jsou barvy, vychází už zítra. Tak jak nejlépe oslavit začátek školního roka? No přece s novou deskou v ruce. A kde a kdy? V barvách můžeme prožít celej čtvrtek nebo lépe řečeno, obarvit si noc. Deska se bude moct koupit na mini koncíku, který proběhne na Francouzské ulici pro TV Metropol. Prago vystoupí od 21-22 hodin, pro více info čekujte jejich stránku. Ti z vás, jako i já, co nejsme Pražáci si prago můžeme vychutnat alespoň online v pořadu Pražení, kde bude nejen koncert, ale i nějakej ten rozhovórek.
Pro Pražáky je přichystana na pátek, 2.9. od 16-19 hod. i release party ve sklepě Queensu. Prago tam spáchají i mini koncert.
Deska vychází jako normální CD a co jsem pochopila, tak special vydání v boxu s barvičkama bude uděláno později, ke křestu v Lucerně, co proběhne 17.11. a pak bude k mání na koncertech.
Toť asi vše, tak už brzy se setkáme v barvách duhy a ještě více.

P.S. koukněte na nový look pragounion.cz - fakt se povedl. A co, zajímá tě, jak vypadá uvnitř? klikni

01 Černobílá

25. srpna 2011 v 1:21 | Katoska |  V barvách
Vydání novýho alba V BARVÁCH je na spadnutí. Tedy nevím o změně ve vydání a tak doufám, že bude i 1.9. 2011 vydána. Nicméně, v Rádiu 1 je jako novinka nasazen už tejden před vydáním pecka Černobílá. Díky Myšadlo za text, málinko jsem ho upravila, ale jinak super pomoc!!!


Mini-interview o Katovi a nový desce

15. srpna 2011 v 2:30 | Katoska |  Prago union
Nalezla jsem malinkatý rozhovor s Katem, kde se zmiňuje proč vlastně Kato a né Deph, něco málo o nový desce a tak. Ať se líbí:

Prago union V Barvách final cover

15. srpna 2011 v 0:06 | Katoska |  Prago union
Zanedlouho by měli Prago union vydat svůj třetí (čtvrtý) počin a tím bude deska, která je tematičtější oproti předcházejícím. Pro tenhle album se nechal Kato inspirovat tím, co je nám asi nejpřirozenější a to barvami. Já osobně si svět bez barev nevím a ani nedokážu představit.

Prago z Pohody

6. srpna 2011 v 12:55 | Katoska |  Prago union
O koncertě a nebo spíše mini koncertě pro Rádio posluchače jsem vám tady psala nedávno. Teď jsem objevila další skvostní materiál pro zkouknutí, kde je zachycen celej koncert Prago union s Livě Bandem na letošní Pohodě. Dufám, že to tady naleznete :-P

Prago union uvádí...už brzy!

3. srpna 2011 v 22:05 | Katoska |  Prago union
Prago union V Barvách! Tak by se mělo jmenovat nový album, který by mél vyjít brzy a to hned po létě- 1. září. Takže až vše dobře klapne, zachvíli se náš svět pořádně obarví a vše kolem bude vypadat barevněji a lépe. Podle toho, co se dalo najít na YT a na koncertech, bude to jistě zajímavá zkušenost poslechnout si barvy. Tak snad nebudem všichni jako opojeni LSD. Nový obal CD by měl vypadat asi nějak takhle: http://nd05.jxs.cz/996/703/afbaf05dca_78530554_t1.jpg