Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Červen 2011

Kato a interview pro Blesk 2. část

21. června 2011 v 15:20 | Katoska |  Prago union

V textu u songu Televize jste se opírali do hudebního pořadu ESO, do Terezy Pergnerový že jo, a potom jsi s ní měl vztah.
To jo, no.

A vynadala ti zato někdy, že si jí použil do textu
Ne, ne, ne, díky tomu jsme se i potkali, žejo. …Fákt?...Tak kdybych jsme jakoby neměli tu písničku, tak nebudeme v Esu a já ji nepotkám, ale.. jako ono my jsme se do ní nějak nenaváželi jako, ten text byl jako legrace.

Kato, Blesk a nekonečnej příběh zvanej interview

18. června 2011 v 23:45 | Katoska |  Prago union
Dlouho jsem tady nebyla, ale chystala jsem něco opravdu velkýho. Takže shrneme si to. V mým osobním životě jsem ukončila důležitou část mého života a asi budu mít na blog více času a taky v muzice se něco málo událo. Takže, nebudu zdržovat zbytečnejma kecama. Pěkně po pořádku. Další novinky budu přidávat postupně, ať se to tady neplete.
Možná jste si všimli, že v Blesku vyšel článek o Katovi , když ne, tady je odkaz, kkterý ovšem vypovídá o kvalitě celýho plátku. Jak jinak ho nazvat. Po určitý době se na YT objěvilo interview

2 Pac

16. června 2011 v 14:37 | Katoska |  Music
Tak a dneska by měl 2 Pac právě narozeniny. Je to smutný, že od starýho známýho 2Paca nemůžeme nic novýho slyšet. Měj se tam hezky a oslav to tam!!! R.I.P. 2 Pac.
Btw. jinak dneska právě slaví i Kato z Prago, taky vše nej a je ten datum magickej, když i on dělá rap??