Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Duben 2011

Kato v Radio1 s peckou Žlutá (funkční link)

24. dubna 2011 v 13:54 | Katoska
Před úspěšným koncíkem se živou kapelou, pro tentokrát bez DJ Mara (po střetu s autem byl v nemocnici) poskytl Kato malej rozhovor v rádiu Radio1. Co bylo na tomhle interview zcela neobyčené, je to, že jsme měli možnost slyšet novinku z připravovaného alba s pracovním názvem "Prago union v barvách" a to barvu Žlutou. Mě se líbí, jenom nevím, jestli po poslechu tohoto alba budu mít stejnej pocit z barvy jako Kato, ale to má jěště čas. Tak snad po létě by jsme mohli uslyšet i tohle album. Nechme se překvapit.
Pro ty, co tuhle rychlovku nestihli a nebo se to nedovědeli včas, tady je celej pořad.


Kato představuje něco z barevný desky

12. dubna 2011 v 15:39 | Katoska |  Prago union
Všichni netrpělivě očekáváme experiment s barvama přímo od Kata. A tak přijde někdy vhod, když se co-to šustne. Kato byl hostem na akci, co pořádá "klub" HuLiDi (Hudba Literatura Divadlo).

Chaozz v 5. elementu (funkční odkaz)

10. dubna 2011 v 23:18 | Katoska |  Chaozz
Bylo to hodně dávno, co Affro vyspovídal skoro celej Chaozz v už zaniklém pořadu 5. element z produkce TV Očko. Kapela byla pozvána na svý 11 leté výročí vydání první desky ...a nastal choas (17.7.2007). Tehdy byli pozváni všichni kluci, jenomže byl Deph aka Kato shodou okolností i se Skuplou na koncertě. Nakonec se pohodový debatky zůčastnili Fugaz, Ba2s, DJ Smog a Rusty.

Já nejsem rapper aneb hóódně dávná minulost

9. dubna 2011 v 18:51 | Katoska |  Chaozz
Postupně chci na tehle svůj blogísek dát vše, co se alespoň malinko týká Depha aka Kata. Dle odporučení jsem přednostně dávám nevydanej projekt Depha.