Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Prago union v rozhovorech

17. července 2010 v 23:23 | Katoska |  Prago union
Před časem jsem sem nahodila rozhovor z časopisu Reflex, dneska pokračuju dalším, ale ne tak vyvedeným rozhovorem v Reportu.

Doteď jsem se spoléhla vždycky jenom na internetové zdroje, pak když jsem našla už dávno zaniklou stránku pragounion.net, četla jsem články tam. Když jsem si šla koupit tenhle vyvedenej kousek, málinko jsem krvácela s tou cenou. (apropó, zajímalo by mě, jak si na SR koupí lidé za 119 SK, když mají nějakej ten pátek euro, ale budiž).Jinak celej časopis je jenom samá reklama, když ne na produkty, tak festivaly, články slabý... No kdyby tam nebyl slíbenej rozhovor, v trafice na neho ani nekouknu.
Celej rozhovor je krátkej, jen na 5 otázek odpovídá Kato, ale vše bylo už x krát řečeno i jinde...  Nato, že jde nyní k jedné z nejúspěšnejší české hip-hopové kapely, co se týče prodeje, se měli rozhovoru věnovat více. Vždycky jde o vkus, takže to teď nechám na čtenáři, ať soudí sám

Další rozhovor, již jenom pro posluchače, byl v relaci Rapcectář, kam (jak jinak) Kato dorazil s hodinovým spoždením, ale nakonec přijel, co chce léta praxe a odříkání... Kato povytahoval se šuplíku track z Terkel má problém, Metronom, Uprchlík (pro mě divná verze), Zakázaný ovoce a dokonce i První zimu, jěště od Chaozzu a mnoho dalšího.
Celej Rapceptář ke stažení zde
P.S. Nahodím zítra, až to někam nahodím
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama