Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Dostaneme se i k Dezorient expressu....nemyslím

25. února 2010 v 11:51 | Katoska |  Prago union
Nemyslím, že by se to stihlo tuhle zimu, i když by Kato moc chtěl, aby křest byl kolem 20. května. Tal uvidíme. V ostatním čase byl Kato hostem pořadu 5. element na TV Očko. Za promptní nahrání tohto pořadu můžeme vděčit Jechovi, který po mým upozornění to nohrál i přes všechny jeho komplikace.

Tak, dostanu se i k samotnýmu pořadu. Já osobně relace na týhle stanici moc nemusím, na 5. element jsem koukala, když tam byl Chaozz, Kato nebo BPM. Pan Radu, i když nemám nic proti jeho osobnosti, neodvádí dobrou moderatořinu, i když věc názoru. Snažil se nakouknout i do Katovho soukromí, jenomže se mu moc dobře nevedlo. Kato touhle dobou nespolupracuje se Skuplou, protože mají osobní problémy. Ale jaký, se mu nepovedlo zjistit. Pak to zkusil s drogama, ale Kato byl jako čínská zeď. Když si sebereme Kata, jako člověka jako já nebo kdokoli z vás, tak by ste nechtěli rozebírat soukromí veřejně. I když sme si z bulváru zvykli, že víme o slavných lidech vše, od čísla bod po to, co mají rádi v posteli, o Katovi se tohle nedovíme. Ani já bych neřekla, jestli beru nejaký drogy. By mě zajímalo, co chtěl slyšet- jo, beru trávu, kokain, LSD, perník...
Poptal se nato, jak píše texty, jestli tam budou hosté, ale nakonec jsme se o nový desce nedovědeli nic. Jěštěže si nakonec spoměl, že se má zeptat, kdy by mohla vyjít. No a i přesto, že jsem já (možná i Kato) doufala, že se nevrhneme na starou známou písničku- Chaozz, tak tomu tak nebylo. Já na místě Kata bych za takovou další a další dotaz vraždila. Na cestě je i nový klip ke skladbě Myšlenkovej pochod, tak snad brzo.
Už jenom doufat, že dezorient expres nebude mít až takový zpoždění a dorazí i na naši kolej...

Tady je pořad na YT:1. část:

2 část:

Koukněte na článek tady
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katoska katoska | 14. března 2010 v 12:40 | Reagovat

Křest teď vypadá na 4. května :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama