Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

BPM-Horizonty

8. prosince 2009 v 15:22 | Katoska |  Music

Nový album je tady 12.12.2009!!!

Již zmiňovaní nový album BPM s názvem HORIZONTY je tady a se skvělým hostem- Katem aka Dephem.

Track má název "Doba je jenom jedna" a skrývá se pod magickým číslem 3. S novou deskou je spojená i exkluzivní soutěž o triko a album. Stačí jenom natočiť som sebe, jak se ptáte na nový album BPM! Víťěz dokonce bude jako host v 5 elementu na TV Očko. Vše potřebné na facebooku. Soutěž končí 9. decembra 2009, 23:55. Brzy to tu zaktualizuju, teď není čas na nic. Jenom "se učit , se učit, se učit" (Film-Básnici)


+ Další dvě infa. BPM byli hosty pořadu Inbox na Očku, čekujte na ocko-streamu

Na Bbarák je rozhovor s klukama, vybrala jsem jenom odpověď na otázku o Katovi

"Kato zrovna dvakrát nehostuje, předpokládám, že je to pro vás zdejší textařská špička a že asi nesouhlasíte s Vecem, který mi kdysi říkal, že má raději metafory Kardinála Korce...

L: Nic proti Oteckovi, ale přijde mi, že Kardinál používá maximálně přirovnání a je narozdíl od Adama o mnoho víc popisný. Můj přístup k lyrice je narozdíl od Kata trochu jiný, dávám důraz na myšlenku a atmosféru, ale musím říct, že z češtinou na scéně nepracuje nikdo líp než Kato. Naše deska ho zaujala, můžem upřímně přiznat, že je pro nás velkou poctou, že tam ten člověk je, protože k jeho hudbě máme trochu jinej vztah než k ostatním lidem na scéně.

P: Jsou to dvě strany mince. cením oba dva, ale Kato je mi bližší, víc mě dokáže rozsekat slovními spojeními a samotnou myšlenkou. Kato nemá narozdíl od Kardinála vod začátku jasný, co bude za dva řádky. Scházíme se s ním už pár let, je to logické vyústění, za který jsme rádi. Hostovačka vznikla přirozenou cestou."
Celej rozhovor na Bbarák-u
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koupíš si desku BPM "Horizonty"?

Ano 38.1% (8)
Ne 23.8% (5)
Nevím 19% (4)
CD si jenom stahuju! 19% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama