Fanpage Facebook: http://www.facebook.com/pages/katoskablogcz/106010276144926
Jelikož se mi hromadil spam v komentech, prošla jsem na moderovaný komenty
Vím o nefunkčních uploadech, zkusím to vše nahrát, jenom trpělivost :)

Září 2009

Je to i tvůj chill???

22. září 2009 v 13:00 | Katoska |  Music
Je po létě, nový školní rok před náma, zachvíli začne padat zažloutlé listí ze stromů, příroda jakoby začínala usínat....Ale ne všechno spí!!! Jsou to i BPM, kteří jsou obohaceni o nový "přírustek" v podobě Kennyho Rougha, který jak víme před časem zremixoval jejich první počin "Slova". Právě na podzim by měla vyjít jejich nová deska. Světlo světa nedávno spatřil i jejich nový klip z právě připravované desky.

"Tenhle chill je můj a slunce zapadá,
nikdo nevolá stůj, dívám se za záda.
Minulost před očima naplnila letní den
v rytmu B P M"

Tenhle jejich styl je o poznání jiný, nežli byl na desce Slova, snad jenom ten beat mi přijde lehce obohacen saudsko-arabskýma tóny... Zdá se mi, že kluci trošku vyzráli a i ten text je více rapový a ne tak nostalgický, jako byli texty na první desce. No, nechme se překvapit...

Je tohle i tvůj CHILL?


Vzpomínaní s Affrem

17. září 2009 v 12:30 | Katoska |  Chaozz
Po dlouhý době jsem tady zas. Povedlo se mi najít rozhovor s Affrem, kterýho není třeba představovat.

Patří k dost výrazný postavě českýho hip-hopu, mimojiné spolupracoval s Adamem (když chcete Dephem aka Katem) při albu Rigor Mortiz, zná se již věky s Adamem a ostatnými z Chaozzu a tak dále….
Ale zpět k již zmiňovanému rozhovoru. Vybrala jsem pro vás pasáže, kde jsou informace z dávnych dob související s Chaozzem a s Adamem.